mobil pazarlama


Tüketiciyi doğru anlayan, beklentilerine yanıt vererek onların hayatlarına değer katan, sürekli iletişimle ortak hedeflerde paydaşlık kuran, sunduğu tüm ürün ve hizmet ağıyla yüksek düzeyde müşterileri memnuniyeti sağlayan; kalite, verimlilik ve sosyal sorumluluk bileşenleriyle öncü bir şirket olmak öncelikli hedefimizdir.

Doğru Soru Neden Dijital Reklam?

2016 yılı sektörel verilerine baktığımızda markaların yıllık reklam bütçelerinin yaklaşık %33’ü dijital kanallarda harcanmış ve 2017 yılı öngörülerine göre get more info bu rakamın %45’lere çıkması bekleniyor.

Rekabetin ve alternatif mecra sayısının her geçen gün arttığı bu platformda yer almak ve reklam maliyetlerinizi azaltarak, ölçümlenebilir bütünleşik reklam kampanyaları sürdürmek akıllıca gözüküyor.

Öyle ki, kurguladığınız bir dijital medya planında yaşanan anlık sapmaları takip edebilir ve kampanyanızı optimize edebilirsiniz. Ancak yine de risk almamak için dijital reklam planlamanızı konusunda uzman bir ajanstan destek alarak yürütmek operasyonel kabiliyetinizi arttıracaktır.

Ajans olarak dijital medya planlama ve satınalma konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Siz de bu hizmetten faydalanıp rakiplerinizin bir adım önüne geçmek istiyorsanız, yandaki formu doldurmanız yeterli.

Koçist Teknoloji
mobil pazarlama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *